Nominācija Dzīvojamā jaunbūve

  1. HOFT (House of the Flying Trees), Strēlnieku ielā 5, Rīgā.
  2. Lofts&Rosegold, Strēlnieku ielā 8, Rīgā.
  3. Daudzdzīvokļu dzīvojamā ēka Āgenskalna ielā 24, Rīgā.
  4. Daudzdzīvokļu dzīvojamās ēkas jaunbūve Strēlnieku ielā 4B, Rīgā.
  5. Dzīvojamā kvartāla Merks Viesturdārzs 1.kārtas ēka Rūpniecības ielā 25, Rīgā.
  6. Lindenholma, 1.kārta, Malduguņu ielā 6, 8, 10 un 12, Mārupē.

 

Nominācija Publiskā jaunbūve

  1. Dienvidu vārti A klases biroju, noliktavu, un tirdzniecības un biroju telpu komplekss, Rēzeknes ielā 5A, Rīgā.
  2. Administratīvais korpuss – sporta spēļu halle, Pilskalna ielā 26, Bauskā.
  3. Berģu Mūzikas un mākslas skola, Skolas ielā 8, Upesciemā, Garkalnes novadā.
  4. CSDD Jelgavas klientu apkalpošanas centrs administratīvā ēka, Aviācijas ielā 40, Jelgavā.
  5. Daudzfunkcionālais komplekss Z-Towers, Raņķa dambī 30, Rīgā.
  6. Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskolas Saules skola apbūves komplekss Daugavpilī, Saules ielā 6/8, Muzeja ielā 3 un Saules ielā 2. 1. – 3. būvniecības kārtas.
  7. Kultūras centrs Ulbrokas Pērle, Institūta ielā 3, Ulbrokā.
  8. Loģistikas centra, tehniskās palīgēkas, ūdens rezervuāru, apsardzes posteņa jaunbūve Dzelzavas ielā 131, Rīgā.
  9. Ludzas pilsētas ģimnāzijas peldbaseins, P.Miglinīka ielā 27B, Ludzā.
  10. Moduļu tipa ēka Carnikavas pamatskolas pagaidu darbības nodrošināšanai.
  11. Olimpiskais centrs Rēzekne, Stacijas ielā 30B, Rēzeknē.
  12. Starptautiskā koledža ar dienesta viesnīcu, Jaunajā ielā 10, Piņķos, Babītes pagastā, Babītes novadā.
  13. Tirdzniecības centrs Sāga, Biķeru ielā 4, Dreiliņos, Stopiņu novadā.
  14. Trīs savstarpēji saistītas sociālās dzīvojamās mājas ar Rīgas sociālā dienesta teritoriālo centru, Dienas centru un Veselības centru Mežrozīšu ielā 43, Rīgā.

 

Nominācija Publiskā jaunbūve. Ražošanas ēkas jaunbūve, pārbūve un atjaunošana

  1. Laimas saldumu ražotnes ēka un palīgēkas, Laimas ielā 6, Birzniekos, Ādažu novadā.
  2. Bio graudaugu pārslu ražotne, Spodrības ielā 4, Dobelē, Dobeles novadā.
  3. Pastas ražotne, Spodrības ielā 4, Dobelē, Dobeles novadā.
  4. Biomasas (šķeldas) katlumājas izbūve Daugavas ielā 92A, Skrīveros.
  5. Ražošanas ēka Valkas ielā 5, Smiltenē, Smiltenes novadā.
  6. Šķeldas katlumāja Dakstiņu ielā 1, Valmierā.

 

Nominācija Pārbūve

  1. Biroja ēkas pārbūve un pagalma ēkas nojaukšana Miera ielā 25, Rīgā.
  2. Alojas Ausekļa vidusskolas Lielās skolas ēka, Ausekļa ielā 1, Alojā, Alojas novadā.
  3. Biroja telpas Pils ielā 45 un Pils ielā 47, Ventspilī.
  4. Daudzstāvu dzīvojamā un biroju ēka Bruņinieku ielā 76, Rīgā.
  5. Ēkas pārbūve un teritorijas labiekārtojums Peldu ielā 5, Liepājā.
  6. Hanzas Biroji (ēkas rekonstrukcija), Hanzas ielā 2A, Rīgā.
  7. Jahtu ostas piestātne, Vecajā Ostmalā 39, Liepājā.
  8. Jelgavas pilsētas pašvaldības interešu izglītības iestāde Jaunrades nams “Junda” un Jelgavas bērnu un jauniešu bibliotēka Zinītis Zemgales prospektā 7, Jelgavā.
  9. Jūrmalas pilsētas Ķemeru pamatskola Tukuma ielā 10, Jūrmalā.
  10. Jūrmalas Sporta skolas peldbaseinu ēka, Rūpniecības ielā 13, k-4, Jūrmalā.
  11. Latvijas Nacionālais Arhīvs Komandanta ielā 9, Daugavpilī.
  12. Liepājas reģionālās slimnīcas ēkas pārbūve un teritorijas labiekārtojums. 1.kārta un 3.kārta. Slimnīcas ielā 25, Liepājā.
  13. Mārupes pamatskolas jaunais korpuss un sporta laukumi.
  14. Mežaparka lielās estrādes pārbūve, posms B, kārta B1, Ostas prospektā 11, Rīgā.
  15. Mūsdienu mākslas un kultūras mantojuma cents (Sabiles sinagoga, Valsts kultūras piemineklis) un Tūrisma informācijas centrs, Strautu ielā 4 un 4A, Sabilē, Talsu novadā.
  16. Prokuratūras ēka, Aspazijas bulvārī 7, Rīgā.
  17. Siguldas Valsts ģimnāzijas ēkas pārbūve Ata Kronvalda ielā 7, Siguldā.
  18. Viesnīcas Konventa Sēta ēku lit. 11; lit. 2 un lit. 10 pārbūves un fasāžu atjaunošanas Kalēju ielā 9/11, Rīgā.

 

Nominācija Restaurācija

  1. Pasiekstes vējdzirnavas, Vārves pagastā, Ventspils novadā.
  2. Dobeles Livonijas ordeņa pils, Brīvības ielā 2C, Dobelē, Dobeles novadā.
  3. Farmācijas muzejs Riharda Vāgnera ielā 3, Rīgā.
  4. Ķemeru ūdenstornis Tukuma ielā 32, Jūrmalā.
  5. Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs, Palasta ielā 2, Rīgā.
  6. Siguldas Jaunās pils ēkas pārbūve un restaurācija, Pils ielā 16, Siguldā.
  7. Jēkaba katedrāles restaurācijas būvprojekta 4.kārta Joma jumtu koka konstrukciju remonts un skārda nomaiņa, Jēkaba ielā 9, Rīgā.

 

Nominācija Inženierbūve

  1. Uzņēmējdarbības attīstībai nepieciešamās infrastruktūras attīstība Carnikavas novada Garciemā. Mežgarciems.
  2. Pasaules kara vēstures izziņas maršruta 2.kārta, Jelgavas ielā 5, Olainē, Olaines novadā.
  3. perona būvniecība VAS Starptautiskā lidostas “Rīga” teritorijā, Mārupes novads.
  4. Cecīļu ielas un Kumadas ielas krustojuma pārbūve, Ieriķos, Drabešu pagastā, Amatas novadā.
  5. Centra ielas un Zaļās ielas Ropažos, Ropažu novadā, pārbūve.
  6. Centra poldera aizsargdambja (D-1) labiekārtošana posmā no Stacijas ielas līdz Jūras ielai Carnikavā.
  7. Ikšķiles pilsētas centrālais laukums un satiksmes organizācija pilsētas centrālajā daļā (2.kārta).
  8. Jaunas tramvaja līnijas būvniecība posmā 18.novembra iela–Stropu ciems, Daugavpilī.
  9. Ķemeru ūdenstornis, Tukuma ielā 32, Jūrmalā.
  10. Paegles ielas posma no Dzirnavu ielas līdz Raiņa ielai, Mucenieku ielas posma no Dzirnavu ielas līdz Jelgavas ielai, Skrundas ielas krustojuma ar Jelgavas ielu, Jelgavas ielas posma no Mucenieku ielas līdz Ganību ielai un Graudu ielas posma no Jelgavas ielas līdz Ganību ielas aplim rekonstrukcija Kuldīgā.
  11. Liepājas ostas ūdens infrastruktūras uzlabošana – hidrotehnisko būvju atjaunošana un pārbūve; Ostas vidējo vārtu pārbūve; Kuģu tauvošanās vietas izbūve; Brīvostas aizsargbūvju atjaunošana un pārbūve, Liepājas osta.
  12. Loka maģistrāles rekonstrukcija posmā no Kalnciema ceļa līdz Jelgavas pilsētas administratīvajai robežai, Jelgavā.
  13. New Hanza teritorijas infrastruktūras 2. un 3. kārtas izbūve. Gustava Kluča un Roberta Hirša ielu izbūve. Rīga, Roberta Hirša un Gustava Kluča ielas.
  14. Rīgas ielas pārbūve posmā no Cietokšņa ielas līdz Ģimnāzijas ielai, Daugavpilī.
  15. Smiltenes ielas divlīmeņu pārvada ar pievadiem būvniecība līdz Smilšu un Kauņas ielu krustojumam Daugavpilī.
  16. Ūdenssaimniecības infrastruktūras attīstība Baldonē, Baldones novadā.
  17. Valsts galvenā autoceļa A10 Rīga–Ventspils posma 13,41.–19,25. km segas pastiprināšana (pārbūve).
  18. Valsts galvenā autoceļa A2 Rīga–Sigulda–Igaunijas robeža (Veclaicene) posma 25,50.–39,40. km (abas brauktuves) un valsts galvenā autoceļa A3 Inčukalns–Valmiera posma 0,00.–01,65. km segas pārbūve (pastiprināšana) Garkalnes novads, Inčukalna novads, Sējas novads.

 

Nominācija Ainava

  1. Gājēju laipas un tiltiņa Pilsētas dārzā un skatu laukuma un gājēju laipas pie Baznīcas ielas 34, Kuldīgā atjaunošana, Kuldīgas pilsētas dārzs un Baznīcas iela 34, Kuldīgā.
  2. Bērnu rotaļu laukums Ķirbītis Kuldīgas pilsētas estrādē.
  3. Bruģu ielas pārbūve posmā no 18.novembra ielas līdz Ūdensvada ielai un Dzirnavu ielas pārbūve posmā no Vidus ielas līdz Bruģu ielai Gajoka rūpnieciskajā zonā, Daugavpilī.
  4. Dabas taku labiekārtojums teritorijā Bernātu parks, Nīcas pagastā, Nīcas novadā.
  5. Gaujienas muižas parka teritorijas labiekārtošana. Anniņas, Pilskalni, Vidusskola, Gaujienas pagastā, Apes novadā.
  6. Jauno Stropu promenādes izbūve un pludmales labiekārtojums, Daugavpilī.
  7. Olaines velotrase.
  8. Parka labiekārtošanas būvprojekts Jaunmārupē, Mārupes novadā, 2. kārta, Pavasaru bērnu laukums (bijušais nosaukums Pavasaru attīrīšanas iekārtas).
  9. Smiltenes Vecā parka rekonstrukcija un Vidusezera hidrotehniskās būves rekonstrukcija, ezera tīrīšana; Vecais parks, Smiltene, Smiltenes novads.
  10. Sporta laukuma – skeitparka un velotrases izveide, Jelgavas ielā 6, Saldū.
  11. Zaļās infrastruktūras izveidošana Sniega ielas piegulošajās teritorijās, Jelgavā.

 

Nominācija Koka būve

  1. Dzīvojamā māja Bebru ielā 1, Mārupē, Mārupes novadā.
  2. Jahtotāju servisa ēka Ostas ielā 6, Salacgrīvā, Salacgrīvas novadā.
  3. Jupiter Lodge, Idre Himelfjall, Zviedrijā.
  4. Rūpnieciski ražota pasīvā dvīņu māja, Zeltiņu ielā 82B, Mārupē.
  5. Šķūņa jaunbūve, Koki, Klīvēs, Babītes pagastā, Babītes novadā.
  6. Starptautiskā koledža ar dienesta viesnīcu, Jaunajā ielā 10, Piņķos, Babītes pagastā, Babītes novadā.

 

Nominācija BIM objekts

  1. Laimas saldumu ražotnes ēka un palīgēkas, Laimas ielā 6, Birzniekos, Ādažu novadā.
  2. Biroju ēkas pārbūve un teritorijas labiekārtošana, Katlakalna ielā 11E, Rīgā.
  3. Dzīvojamā kvartāla Merks Viesturdārzs 2.kārtas ēka Rūpniecības ielā 27, Rīgā.
  4. Latvijas Laikmetīgās mākslas muzejs Mihaila Tāla ielā 4, Rīgā.
  5. Mārupes mūzikas un mākslas skolas pārbūve Mazcenu alejā 39, Jaunmārupē.
  6. Pirmsskolas izglītības iestāde Zīļuks Jaunmārupē, Mārupes novadā.
  7. Prokuratūras ēka, Aspazijas bulvārī 7, Rīgā.
  8. Starptautiskā koledža ar dienesta viesnīcu, Jaunajā ielā 10, Piņķos, Babītes pagastā, Babītes novadā.
  9. Tirdzniecības centrs Sāga, Biķeru ielā 4, Dreiliņos, Stopiņu novadā.