Edmunds Valantis

Ekonomikas ministrijas valsts sekretārs.

Kopš 2016. gada bijis Ekonomikas ministrijas valsts sekretāra vietnieks būvniecības un mājokļu jomā, sācis ievērojamu mājokļu un būvniecības vides pārveidi Latvijā – īres regulējuma pilnveidi risku mazināšanai un ātrākai strīdu risināšanai, atbalsta modeļu pilnveidi un izstrādi mājokļu pieejamības veicināšanai, sācis padomju laikā veidotā mājokļu fonda tehniskā stāvokļa izvērtēšanu, ēnu ekonomikas mazināšanu būvniecībā, tajā skaitā elektroniska darba laika ieviešanu būvobjektos un ģenerālvienošanās ieviešanu minimālā atalgojuma celšanai būvniecībā, kā arī ieviesis elektronisku būvniecības procesu Latvijā.

Ekonomists, 2002. gadā ar izcilību absolvējis Antverpenes universitātes Transporta un jūrlietu vadības institūtu Beļģijā, kur ieguvis maģistra grādu. No 2007. gada vadījis Ekonomikas ministrijas Eiropas Savienības fondu ieviešanas departamentu, būdams tieši atbildīgs par Eiropas Savienības fondu programmu ieviešanu saistībā ar uzņēmējdarbības veicināšanu un energoefektivitāti.

 

Normunds Grinbergs

Latvijas Būvnieku asociācijas vadītājs, Rīgas Celtniecības koledžas direktors. Praktiska pieredze būvniecībā, profesionālās izglītības satura pilnveidē un izglītojamo praktiskā apmācībā.

 

 

 

 

 

 

Renārs Griškevičs

VAS Valsts nekustamie īpašumi valdes priekšsēdētājs.

Liela pieredze starptautisku uzņēmumu vadībā, digitālajā transformācijā un korporatīvajā pārvaldībā, kā arī pieredze biznesa vadībā Latvijā, Centrālajā un Austrumeiropā.

No 2016. līdz 2018.gadam bijis Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Rūpniecības padomes loceklis. 2011. – 2015.gadā vadījis Cemex grupas uzņēmumus Ungārijā, līdz 2011. gada oktobrim pildījis SIA Cemex finanšu un administrācijas direktora pienākumus, kā arī bijis Ārvalstu investoru padomes loceklis Latvijā un Amerikas Tirdzniecības palātā.