Konferences partneri:

BŪVNIECĪBAS DIENAS ietvaros aicinām uz konferenci

“Būvē kvalitatīvi, inovatīvi un droši”

Norises laiks – 2020. gada 12. marts, 10:00 – 16:00

Norises vieta – Ķīpsalas izstāžu centra BT1 konferenču zāle.

Ar šo ielūdzam Jūs piedalīties Būvniecības dienas konferencē, kuras pamattēma ir “Būvē kvalitatīvi, inovatīvi un droši”. To rīko Latvijas Būvnieku asociācija, Latvijas Būvinženieru savienība, SIA „CMB” un VAS “Valsts nekustamie īpašumi”, un tā notiek skates “Gada labākā būve Latvijā 2019” ietvaros.

Šajā gadā konferencē ar lekcijām un prezentācijām uzstāsies speciālisti no Vācijas, Polijas, Baltkrievijas un Latvijas. Galvenā uzmanība tiks pievērsta jaunākajām tehnoloģijām, inovācijām, būvniecības efektivitātei. Ar sīkāku konferences programmu varat iepazīties pielikumā pievienotajā dokumentā. Savukārt informācija par lektoriem pieejama mājas lapā http://gadabuve.lv/index.php/lektori-2020/ sadaļā “Būvniecības diena”_ Lektori2020. Informācija par konferences programmu tiek pievienota pielikumā.

Konference notiks lielākās būvniecības izstādes “Māja 1 “ pirmajā darba dienā. Organizatori ir parūpējušies, lai pēc konferences noslēguma dalībniekiem ir iespēja apmeklēt arī izstādi. Konferences laikā tās norises vietā darbosies mūsu sadarbības partneru stendi, kuros varēs iegūt sīkākus skaidrojumus par lekcijās izskanējušo informāciju.

Konference ir saskaņota ar Latvijas Būvinženieru savienību un Latvijas Arhitektu savienību.  Tās noslēgumā dalībnieki saņems apliecinājumus par dalību profesionālās pilnveides pasākumā, kas derīgi sertificēta būvspeciālista 10 kvalifikācijas punktu piešķiršanai Latvijas Būvinženieru savienībā. Savukārt Latvijas Arhitektu Savienībā Konference novērtēta kā kompetences paaugstināšanas pasākums un par tā apmeklējumu arhitektam tiek piešķirti 2,5 kompetences paaugstināšanas kredītpunkti: 1,5 formālās izvēles pasākumu sadaļā un 1 neformālās izvēles pasākumu sadaļā.

Dalības maksa:   78,00 eiro (plus PVN 21% 16.38, kopā 94.38 eiro. LBS un LBA biedriem, žurnāla “Būvinženieris” abonentiem papildu atlaide 10% – 70.20 eiro (plus PVN 21% 14.74, kopā 84.94 eiro).

Pieteikšanās konferencei aizpildot pieteikumu tiešsaistē https://forms.gle/geVsxcRYYUKRPqbq7

Dalības maksa iekļauj: prezentāciju apmeklējumu, kafijas pauzes, apliecinājumu būvspeciālista profesionālajai pilnveidei un iespēju bez maksas apmeklēt izstādi “Māja 1 “.

Konferenci organizē Latvijas Būvnieku asociācija sadarbībā ar Latvijas Būvinženieru savienību, VAS “Valsts nekustamie īpašumi” un SIA  “CMB Inženieru kompetences centrs” skates “Gada labākā būve Latvijā 2019” ietvaros.

Sīkāka informācija:  Baiba Mierkalne, epasts lbabirojs@gmail.com, tālrunis 26484891.

Uz tikšanos konferencē!

Patiesā cieņā

Konferences organizatoru komanda