Aicina pieteikt objektus labāko būvju skates Gadagrāmatas rubrikai Gada prieks

 

Skates Gada labākā būve Latvijā 2021. gada ciklā jaunu būvobjektu radītājiem ir iespēja palepoties ar vides uzlabošanā ieguldīto, piesakot Gadagrāmatas jaunajai rubrikai Gada prieks nelielus, izcili plānotus un izpildītus objektus, kas izceļas ar kvalitāti, detaļu precizitāti, unikāliem vai ilgtspējīgiem risinājumiem un ir uzskatāmi par labās prakses piemēru būvniecībā.

Objektus rubrikai Gada prieks var pieteikt ikviena fiziska vai juridiska persona līdz 2022.gada 30.aprīlim. Jaunajā sadaļā ievietosim foto un galvenos datus par 2021.gadā ekspluatācijā nodotu nelielu būvi, vides vai infrastruktūras objektu un to daļām, kas demonstrē būvniecības nozares dalībnieku profesionalitāti – izcilu arhitekta, projektētāja, būvnieka, infrastruktūras ierīkotāja darbu, kā arī augstu pasūtītāja atbildību.

Pieteikums digitāli aizpildāms vietnes gadabuve.lv augšējā rīkjoslā “Pieteikties”. Fotogrāfijas – 3–7 digitāli attēli augstā izšķirtspējā – arhivētas vai ar saiti no datu glabāšanas vietnes jānosūta pa e-pastu gadabuve@gmail.com, tām jābūt pieejamām vismaz līdz 31.05.2022. Projekta dalībniekiem lūdzam pievienot kontaktus saziņai – tālruni un e-pastu. Pieteikumā jāiekļauj pamata dati par objektu:

1) būves nosaukums, adrese, pasūtītājs;

2) arhitekti, projektētāji, konstruktori;

3) galvenais būvuzņēmējs;

4) būvuzraugs;

5) finansējuma avots un kopējā ieguldījuma summa eiro;

6) objekta parametri – apbūves laukums, kopējā platība, būvtilpums, būves augstums, teritorijas labiekārtojums, energoefektivitātes klase u. c.;

7) pieteicēja kontaktpersona, tālrunis, e-pasts;

8) apliecinājums par pieteikuma samaksu.

Būves pieteicējs ir atbildīgs par iesniegtās informācijas patiesumu. Pieteikumā iesniegtā informācija būs publicēta Gadagrāmatā.

Pieteikuma maksa par vienu objektu Gadagrāmatas rubrikai Gada prieks ir 60 eiro, ieskaitot PVN 21%. Pārskaitījuma mērķī lūdzam norādīt pieteiktā objekta nosaukumu.

Pārskaitījuma rekvizīti:

Biedrība “Latvijas Būvnieku asociācija”

Reģ. Nr. 40008015589

Banka: AS Swedbank; HABALV22

Konta Nr.: LV86 HABA 0551 0152 64911

 

Gada priekam pieteiktos objektus skates žūrija nevērtē. Jaunā rubrika izveidota saskaņā ar skates Gada labākā būve Latvijā mērķiem – uzlabot būvniecības procesa kvalitāti, atbalstīt būvspeciālistu izaugsmi, motivēt nozares dalībniekus profesionāliem sasniegumiem, novērtējot būvniecības procesa gala rezultātu – būvi.

Skates organizatori un Gadagrāmatas izdevēji ir Latvijas Būvnieku asociācija un Latvijas Būvinženieru savienība sadarbībā ar Būvniecības Valsts kontroles biroju, VAS Valsts nekustamie īpašumi, Rīgas Tehnisko universitāti, Latvijas Lauksaimniecības universitāti, RISEBA FAD, Latvijas Pašvaldību savienību, 15 būvniecības nozares sabiedriskajām organizācijām un žurnālu Būvinženieris.

 

Vairāk informācijas:

Skates koordinatore Baiba Mierkalne, gadabuve@gmail.com, +371 26484891;

Gadagrāmatas redaktore Antra Ērgle, antra.ergle@gmail.com.