Sadarbībā ar

Būvniecības nozare strauji attīstās pateicoties inovatīvām tehnoloģijām, ar kuru palīdzību tiek celta personāla produktivitāte un kompetence un šobrīd tās ir galvenās diskusiju tēmas būvniecības nozarē.

Lai kopīgi pārrunātu būvniecības nozares aktualitātes, apspriestu jaunākās tehnoloģijas būvniecībā un to ietekmi uz Latvijas būvniecības nozares speciālistu kompetenci, 25.martā kopā ar skati Gada labākā būve tiek organizēta Būvniecības dienas starptautiska konference Inovatīvas tehnoloģijas un kompetence būvniecībā, kas ir ikgadējs nozares pasākums un notiek jau piekto gadu.

Konferences mērķis ir zināšanu pārnese un diskusija starp vietējiem un ārzemju būvniecības nozares speciālistiem privātā un publiskā sektorā par inovatīvām būvniecības tehnoloģijām un to nozīmi personāla kvalifikācijas celšanā.

Konference sadalīta trīs sesijās, kas veltītas trīs galvenajām tēmām: tehnoloģijas, kompetences celšana un inovatīva būve.

Konference noslēgsies ar paneļdiskusiju par nepieciešamajiem pasākumiem jaunu tehnoloģiju ieviešanā būvniecības nozares izglītībā.

Konferencē uzstāsies starptautiski atzīti un vietējie eksperti dažādās būvniecības jomās.

Konference notiks tiešsaistē latviešu un angļu valodās ar tulkojumu.

Plānotais konferences dalībnieku skaits: 200 tiešsaistes dalībnieku.

Konferences dalībnieki saņems apliecinājumus, kas derīgi profesionālās pilnveides kredītpunktu piešķiršanai LBS.

Dalības maksa vienai personai – 78 eiro, ar PVN – 94,38 eiro.

  • Latvijas Būvnieku asociācijas (LBA), Latvijas Būvinženieru savienības (LBS) biedriem, žurnāla Būvinženieris abonentiem – 10% atlaide.
  • Skatei Gada labākā būve Latvijā 2020 pieteikto objektu būvniecības procesa dalībniekiem, piesakoties līdz 17.martam – 15% atlaide.
  • Piesakoties 3 vai vairāk darbiniekiem no viena uzņēmuma – 10% atlaide.

Atlaides var summēt.

Konferenci organizē Latvijas Būvnieku asociācija un Latvijas Būvinženieru savienība sadarbībā ar SIA CMB Inženieru kompetences centrs.

Konferenci atbalsta: VAS Valsts nekustamie īpašumi, IIZI Brokers, Promat, skates Gada labākā būve Latvijā 2020 titulsponsors – kompānija Tikkurila, atbalstītāji – Vivacolor, Saint-Gobain, Bauroc, Mitek Baltic, S.B.C., MAPEI, EJOT, CMB, PERI un informatīvie atbalstītāji: žurnāls Būvinženieris, LETA, TVNET, Nozare.lv, City24, building.lv, būvlaukums.lv, abc.lv, buvbaze.lv.

Konferences programma latviešu valodā.

Konferences programma angļu valodā.