Noslēgusies 2022.gada labāko būvju apskate un vērtēšana

Skates Gada labākā būve Latvijā 2022 laureātus nosauks un apbalvos šī gada 17.augustā pulksten 15 kultūras centrā Ulbrokas pērle.

Līdz ar finālu un cepumu un vafeļu ražotnes apskati noslēgusies skates Gada labākā būve Latvijā 2022 labāko būvju apskate un vērtēšana. Apkopots žūrijas vērtējums pēc 35 labāko objektu apskates klātienē un prezentācijām.

Labāko būvju pieteicēji saņems ielūgumus uz noslēguma sarīkojumu. Aicinām pa e-pastu gadabuve@gmail.com pieteikties mediju pārstāvjus, kuri atspoguļos notikumu. Apbalvošanu varēs noskatīties arī interneta tiešraidē.

Latvijas Būvnieku asociācijas un Latvijas Būvinženieru savienības sadarbībā ar 22 profesionālajām biedrībām un nozares institūcijām rīkotā skate Gada labākā būve Latvijā šogad notiek 25.reizi.

Skates galvenais partneris ir zīmols Ceresit ar kompāniju Henkel Balti OU. Skates norisi atbalsta Weber, EJOT, Geberit, Alejas projekti, Landscape Construction, PERI, Berner, Valve Materiāalu sistēmas, Rotho Blaas.

Skates rīkotāju partneri ir 15 būvniecības nozares nevalstiskās organizācijas, Būvniecības valsts kontroles birojs, VAS Valsts nekustamie īpašumi, Latvijas Pašvaldību savienība, Rīgas Tehniskā universitāte, Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte, Rīgas Celtniecības koledža, RISEBA FAD un nozares žurnāls Būvinženieris.

Informatīvie atbalstītāji: žurnāls Būvinženieris, LETA, Nozare.lv, building.lv, būvlaukums.lv, abc.lv, buvbaze.lv.

 

Vairāk informācijas – gadabuve.lv, skates koordinatore Baiba Mierkalne, tālrunis 26484891, e-pasts gadabuve@gmail.com.

 

Fināla būvju fotogrāfijas skatīt šeit.