Skates Gada labākā būve konferencē tiksies nozares profesionāļi

 

Skates Gada labākā būve Latvijā 2022 ikgadējā Būvniecības dienas konferencē šī gada 20.aprīlī līdz ar ekspertu prezentācijām notiks diskusija par situāciju nozarē.

 

Latvijas Būvnieku asociācijas (LBA) un Latvijas Būvinženieru savienības sadarbībā ar 21 profesionālo biedrību un nozares institūciju rīkotā skate Gada labākā būve Latvijā šogad notiek 25.reizi. Ikgadējā Būvniecības dienas konference “Kā būvēt labāk. Kā labāk nebūvēt” 20.aprīlī notiks klātienē un interneta tiešraidē no Rīgas Celtniecības koledžas.

Konferencē – prezentācijas par ilgtspējīgu materiālu izvēli un tehnoloģijām ar praktiskiem piemēriem sniegs nozares praktiķi un profesionāļi. Konferences programma lasāma šeit: konference-20.aprīlī.

Pēc prezentācijām notiks nozares dalībnieku diskusija, kurā apspriedīs aktuālo un sagaidāmo situāciju nozarē.

Pieteikšanās konferencei: piesakos.konferencei.

Būvinženieri par dalību konferencē varēs saņemt apliecinājumus, kas iesniedzami sertifikācijas institūcijai profesionālās kvalifikācijas punktu saņemšanai.

Dalība konferencē tiešsaistē ir bez maksas, klātienē – 48,40 eiro*, tajā skaitā PVN*.

Tiešsaistē, saņemot apliecinājumu par dalību konferencē – 19,90 eiro, t.sk. PVN, LBA un LBS biedriem, žurnāla “Būvinženieris” abonentiem – atlaide 25%.

* Dalības maksā klātienē iekļautas kafijas pauzes un apliecinājums dalībai konferencē.

 

Šogad skates galvenais partneris ir zīmols Ceresit ar kompāniju Henkel Balti OU. Konference tapusi sadarbībā ar VAS Valsts nekustamie īpašumi, Monum un Merks mājas. Skates norisi atbalsta Saint-Gobain, EJOT, Geberit, Alejas projekti, Landscape Construction, PERI, Berner, Mapei, Rotho Blaas.

Skates rīkotāju partneri ir 15 būvniecības nozares nevalstiskās organizācijas, Būvniecības valsts kontroles birojs, VAS Valsts nekustamie īpašumi, Latvijas Pašvaldību savienība, Rīgas Tehniskā universitāte, Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte, Rīgas Celtniecības koledža, RISEBA FAD un nozares žurnāls Būvinženieris.

Informatīvie atbalstītāji: žurnāls Būvinženieris, LETA, Nozare.lv, building.lv, būvlaukums.lv, abc.lv, buvbaze.lv.

 

Vairāk informācijas – skates koordinatore Baiba Mierkalne, tālrunis 26484891, e-pasts gadabuve@gmail.com.