Saņemti pirmie pieteikumi 2022. gada labāko būvju skatei

Iesniegti pirmie pieteikumi skatei Gada labākā būve Latvijā 2022 – objekti nominācijās Ainavas būve un Publiska jaunbūve.

Žūrijas vērtējumam pirmais nodots Saules parks – atpūtas laukums Dobelē, kā arī apartamentu ēka studentiem un jaunajiem profesionāļiem SHED Co living Riga.

DCIM100MEDIADJI_0072.JPG

Pērn pabeigto objektu vērtēšanai skates 25. jubilejas ciklā būves piesakāmas līdz 31.martam, ieskaitot. Skates žūrija vērtēs objektus astoņās nominācijās: dzīvojamā jaunbūve; publiskā jaunbūve ar apakšnomināciju ražošanas ēka; pārbūve un atjaunošana; restaurācija; inženierbūve; ainava; koka būve; BIM objekts.

Informācija par būvēm iesniedzama elektroniski, aizpildot pieteikumu vietnē gadabuve.lv. Pielikumi un saites sūtāmas pa e-pastu gadabuve@gmail.com. Vairāk informācijas par nominācijām un pieteikšanas kārtību skates nolikumā vietnē gadabuve.lv.

Skati Gada labākā būve Latvijā 2022 rīko Latvijas Būvnieku asociācija un Latvijas Būvinženieru savienība sadarbībā 15 būvniecības nozares nevalstiskajām organizācijām, Būvniecības valsts kontroles biroju, VAS Valsts nekustamie īpašumi, Latvijas Pašvaldību savienību, Rīgas Tehniskā universitāti, Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāti, Rīgas Celtniecības koledžu un RISEBA FAD.

Skates galvenais partneris jau otro gadu ir zīmols Ceresit, to atbalsta arī uzņēmumi Saint-Gobain, Geberit, BernerPERI, EJOT, Rotho Blaas, MAPEIAlejas projekti un Landscape Construction. Informatīvie partneri – žurnāls Būvinženieris, LETA, nozare.lv, building.lv, archidea.lv, abc.lv, buvbaze.lv.

Vairāk informācijas pie skates koordinatores Baibas Mierkalnes, tālrunis 26484891, e-pasts gadabuve@gmail.com.