Objektu pieteikšanu skatei “Gada labākā būve Latvijā 2021” pagarina līdz 15.martam

Pagarināta objektu pieteikšana skatei Gada labākā būve Latvijā 2021 – pērn pabeigto būvju pieteikumus rīkotāji pieņems līdz 2022.gada 15.martam, ieskaitot.

Būves piesakāmas astoņās nominācijās: dzīvojamā jaunbūve, publiskā jaunbūve ar apakšnomināciju – ražošanas ēka, pārbūve, restaurācija, inženierbūve, ainava, koka būve, BIM objekts. Pieteikumu iesniegšanas kārtība un vērtēšanas nosacījumi lasāmi nolikumā vietnē gadabuve.lv.

Skati Gada labākā būve Latvijā 24.reizi rīko Latvijas Būvnieku asociācija (LBA) sadarbībā ar Latvijas Būvinženieru savienību un vēl 21 profesionālo biedrību un nozares institūciju. Arī šogad skatei pieteiktās būves vērtēs žūrija ar plašu nozares pārstāvniecību.

Profesionāļiem un studentiem būs noderīga tradicionālā nozares konference, kas notiks 7.aprīlī un būs veltīta ilgtspējai. Skates dalībnieki saņems gadagrāmatu ar daudzpusīgu informāciju par nozares veikumu pērn. Rit arī bērnu zīmējumu konkurss Mana novada dārgakmens – jaunā būve, kam zīmējumi jāiesūta līdz 30.aprīlim. Vairāk informācijas konkursa nolikumā.

Skates žūrijas vadītājs, LBA valdes priekšsēdētājs Normunds Grinbergs aicina pieteikt būves skatei un lepoties ar paveikto. Skates galvenais partneris šogad ir Ceresit ar kompāniju Henkel Balti OU. Uzņēmuma pārstāvis Andis Londenbergs pauž: « Mērķis mums visiem kopā ir skaidrs un sasniedzams – lai mūsu kopīgie darbi ilgi kalpo cilvēku labklājībai un iet roku rokā ar būvju estētisko baudījumu!»

Šogad skates norisi atbalsta arī Saint-Gobain, MiTek Baltic, EJOT, Baumit, Geberit, Collomix, Alejas projekti, Landscape Construction, S.B.C., PERI un Tikkurila.

Skates rīkotāju partneri ir 15 būvniecības nozares nevalstiskās organizācijas, Būvniecības valsts kontroles birojs, VAS Valsts nekustamie īpašumi, Latvijas Pašvaldību savienība, Rīgas Tehniskā universitāte, Latvijas Lauksaimniecības universitāte, RISEBA FAD un nozares žurnāls Būvinženieris.

Informatīvie atbalstītāji: žurnāls Būvinženieris, LETA, nozare.lv, building.lv, buvlaukums.lv, abc.lv, buvbaze.lv.

Vairāk informācijas – skates koordinatore Baiba Mierkalne, tālrunis 26484891, e-pasts gadabuve@gmail.com.