Ietaupi, būvējot inovatīvi, kvalitatīvi un droši

Šī gada 12. martā Rīgā, Ķīpsalas ielā 8, starptautiskā izstāžu centra „Ķīpsala” konferenču zālē, notiks būvindustrijas speciālistu konference “Būvē kvalitatīvi, inovatīvi un droši”

Konferencē uzstāsies astoņi būvniecības nozares eksperti no Vācijas, Polijas, Baltkrievijas un Latvijas par inovatīviem risinājumiem un aktuālām tēmām būvniecībā, ļaujot būvniecības procesa dalībniekiem ietaupīt ievērojamus līdzekļus. Plānotais pasākuma dalībnieku skaits – 200. Konferences mērķis ir dalīties ar veiksmīgu būvniecības pieredzi un veicināt būvniecības procesa dalībnieku – pasūtītāju, arhitektu, projektētāju, būvmateriālu ražotāju un būvnieku – sadarbību. Konferencē “Būvē kvalitatīvi, inovatīvi un droši” tiks apskatīti jaunākie risinājumi un tehnoloģijas visā būvniecības procesā, tāpēc konference būs noderīga gan arhitektiem, projektētājiem, būvmateriālu ražotājiem un tirgotājiem, gan arī būvju pasūtītājiem un apsaimniekotājiem.

Konference ir nozīmīga skates „Gada labākā būve Latvijā 2019” sastāvdaļa, kas apliecina, ka Latvijas būvnieki būvē droši un kvalitatīvi. Skate tiek rīkota sadarbībā ar kompāniju “PERI”.

Konferences beigās dalībnieki saņems apliecinājumus par dalību profesionālās pilnveides pasākumā, kas derīgi sertificēta būvspeciālista kvalifikācijas punktu piešķiršanai Latvijas Būvinženieru savienībā. Konferences dalībniekiem būs iespēja bez maksas apmeklēt 34. starptautisko būvniecības industrijas izstādi „Māja I 2020”.

Konferenci “Būvē kvalitatīvi, inovatīvi un droši” un skati „Gada labākā būve Latvijā 2019” organizē Latvijas Būvnieku asociācija, Latvijas Būvinženieru savienība un 15 nozares sabiedriskās organizācijas sadarbībā ar publiskās pārvaldes institūcijām, tai skaitā Būvniecības valsts kontroles biroju, Latvijas Pašvaldību savienību, Rīgas Tehnisko universitāti, Latvijas Lauksaimniecības universitāti, RISEBA FAD un nozares žurnālu „Būvinženieris”.

Skate „Gada labākā būve Latvijā” notiek jau 22 gadus saskaņā ar skaidri definētiem kvalitātes kritērijiem. Skates nolikumu skatīt šeit http://gadabuve.lv/index.php/nolikums-2019/. Skatei pieteiktos objektus vērtēs nozares labākie eksperti, kurus darbam žūrijā deleģējušas nozares organizācijas.

Konference un skate „Gada labākā būve Latvijā 2019” notiek, pateicoties ģenerālsponsora „PERI”, sponsora „Tikkurila” un nomināciju sponsoru „Saint-Gobain”, „BIM Solutions”, „Norma-S”, „Mapei”, „S.B.C.” finansiālam atbalstam.

Skates informatīvie atbalstītāji: abc.lv, buvbaze.lv, Būvinženieris, būvlaukums.lv, City24.lv, LETA, nozare.lv, Rīga TV24, tvnet.lv.

Vairāk informācijas par konferenci un pieteikšanās konferencei vietnē http://gadabuve.lv/, Latvijas Būvnieku asociācijā pa tālruni 26484891 vai e-pastu gadabuve@gmail.com