VAI VIETĒJOS BŪVOBJEKTOS VARAM JUSTIES DROŠI? LABĀK MĀCĪTIES NO SAVĀM VAI NO CITU KĻŪDĀM?

Šos un vēl citus jautājumus aktualizējām “Būvniecības dienā”, kas norisinājās “Gada labākā būve Latvijā 2016” skates ietvaros, kur mums bija iespēja dalīties ar savu pieredzi pasīvās ugundrošības jomā.

Hilti ir uzņēmums ar 75 gadu pieredzi un zināšanām. Latvijas būvniecības nozarei līdz šim vairāk esam pazīstami, kā profesionāļo instrumentu ražotāji, tomēr pasaulē Hilti ir inovāciju līderis ne tikai instrumentu ražošanā. Pasīvā ugunsdrošība ir nozare, kur Hilti investē līdzekļus, lai radītu visefektīvākos produktus, kas maksimāli mazinātu zaudējumus uguns nelaimes gadījumos.

Dažādas apmācības, kā piemēram, enkurošanas tehnoloģiju apmācības, cauruļvadu montāžas sistēmu apmācības, pasīvās ugunsdrošības risinājumi ir daļa no mūsu pakalpojumu klāsta, ko piedāvājam saviem klientiem arī ikdienā.

Mēs vēlamies būt daļa no labākas nākotnes, tāpēc ieguldām savu laiku un zināšanas, lai uzlabotu būvniecības nozares cilvēku profesionalitāti, piedāvājot piedalīties speciālās apmācībās, ko organizējām bez maksas tieši “Būvniecības dienas” apmeklētājiem.

Apmācības bija šā gada 05. un 06. jūlijā, kur vairāk kā 50 dažādiem būvniecības uzņēmumu pārstāvjiem, arhitektiem, projektētājiem un ministriju pārstāvjiem novadījām apmācības “Pasīvās ugunsdrošības risinājumi”, kas notika divās daļās – teorija un praktiskā nodarbība.

Mūsu inženieru komanda vienmēr ir atvērta sarunai un priecāsies Jums palīdzēt ar padomu Jums interesējošos jautājumos.

Mūs var satikt:

www.hilti.lv

+371 67600673

Mūkusalas iela 42A, Rīga, LV-1004

 

https://www.facebook.com/BuvinzenierisLBS/